O mnie

Jestem… to fakt niezaprzeczalny…

Jestem byłą bibliotekarką – stąd mój zapęd do segregowania wszystkiego.

Jestem rzemieślniczką – dlatego mam ręce pełne roboty (blog rzemieślniczy).

Jestem odtwórczynią – dlatego można mnie spotkać ubraną w powłóczyste suknie, jakie modne były w czasach panowania Władysława Jagiełły (Najemna Kompania Grodu Koźle i jej blog).

Jestem smokiem (zodiakalnym) – stąd taki, a nie inny wygląd bloga.

Jestem świeżo upieczoną masażystką (szkołę skończyłam w lutym 2017 roku), ale do pełni istnienia jeszcze długa droga przede mną. Mam jednak już pewne umiejętności, uprawnienia i urządzenia, by móc już teraz służyć pomocą w uśmierzaniu bólu. Zapraszam do zapoznania się z moimi możliwościami na stronie „Masaż klasyczny„.

Jestem marzycielką, która stara się urzeczywistnić to, co się jej w głowie roi. A największym marzeniem jest wyprowadzenie się z miasta na wieś. Marzy się zamieszkanie w siedlisku oddalonym od ludzkich siedzib, otoczonym polami, łąkami i lasem, gdzie będziemy mogli rozwijać nasze (męża i moje) umiejętności i zainteresowania, a także zaopiekować się naszymi rodzicami, którzy nie chcą być z dnia na dzień coraz młodsi. O naszym marzeniu możecie poczytać na fanpejdżu fejsbukowym o nazwie „Miejsce poza czasem„. I jeśli byście wiedzieli o jakimś miejscu, które wpasowywałoby się w nasze marzenie, poinformujcie nas o tym 🙂 Będziemy dozgonnie wdzięczni.

Jestem opiekunką dla zwierzaków. W mieszkaniu są z nami papugi (faliste i nimfy) oraz nieprzeciętnej urody suczka, mieszaniec ras pierwotnych, wyglądająca, jak Wadera. O jej losach i przygodach możecie poczytać na stronie: „Wilczak w typie haszczaka„.

Serdecznie dziękuję za uwagę 🙂

Reklamy

2 responses to “O mnie

  1. krzysztof

    a jakis kontakt to jest??

Drapnij

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s